Het Verbunt team

Directie

Peter van Houtert, Commercial Director
p.van.houtert@verbunt.nl

Peter is verantwoordelijk voor het commercieel beleid van ons bedrijf. Samen met de Sales Manager geeft hij leiding aan het Salesteam, onderhoudt de commerciële contacten met onze leveranciers en is daarnaast onze autoriteit op het gebied van wijneducatie, proeverijen en wijn-spijs evenementen. Naast zijn functies bij Verbunt Wijnkopers is Peter ook de voorzitter van de Koninklijke Vereniging van Nederlandse Wijnhandelaren.

Buitendienst

Jurgen Honing, Sales Manager
j.honing@verbunt.nl Telefoon: 06 10 17 51 24

Jurgen is als Sales Manager verantwoordelijk voor de operationele aansturing van de retail en horeca accountmanagers. Daarnaast is Jurgen verantwoordelijk voor overige key-accounts retail, supermarkten en hoofdkantoren op groothandels niveau.

Marjolein van Meir – van den Brink, Manager Business Development
m.van.meir@verbunt.nl Telefoon: 06 20 95 79 18

Marjolein is Manager Business Development en is verantwoordelijk voor het bouwen en onderhouden van relaties horeca in de regio Den Haag, Rotterdam. Als Manager Business Development combineert zij haar marketing ervaring met haar sales kennis om zo vernieuwende concepten te introduceren.

Jan Pieter Goossens, Key Accountmanager Horeca
jp.goossens@verbunt.nl Telefoon: 06 51 54 13 83

Jan Pieter is Key Accountmanager Horeca voor groot Amsterdam en ‘t Gooi. Hij is Register Vinoloog.

Michiel Volker, Accountmanager Horeca
m.volker@verbunt.nl Telefoon: 06 49 31 85 22

Michiel is Accountmanager Horeca Oost Nederland. Hij is tevens Register Vinoloog.

Peter Franchimon, Accountmanager Horeca
p.franchimon@verbunt.nl Telefoon: 06 33 81 43 64

Peter is Accountmanager Horeca Centraal Nederland.

Bart van Doorn, Accountmanager Horeca
b.v.doorn@verbunt.nl Telefoon: 06 49 31 85 24

Bart is Accountmanager Horeca voor Zuid Nederland. Hij is tevens Vinoloog.

Freek van Dorsten, Accountmanager Horeca
f.van.dorsten@verbunt.nl Telefoon: 06 23 21 53 96

Freek is Accountmanager Horeca regio Oost Brabant en Limburg.

Frits van der Sloot, Accountmanager Horeca
f.vd.sloot@verbunt.nl Telefoon: 06 49 31 85 25

Frits is Accountmanager Horeca Noord Nederland. Hij is tevens Vinoloog.

Jeroen Stuivenberg, Accountmanager Retail
j.stuivenberg@verbunt.nl Telefoon: 06 49 31 85 23

Jeroen is Accountmanager voor de Wijnkring en slijters in Noordoost Nederland.

Mark van den Brand, Accountmanager Retail
m.vd.brand@verbunt.nl Telefoon: 06 53 89 48 46

Mark is Accountmanager voor de Wijnkring en slijters in Zuid Nederland. Hij is tevens Register Vinoloog.

Chris Kenselaar, Accountmanager Retail
c.kenselaar@verbunt.nl Telefoon: 06 12 51 01 27

Chris is Accountmanager voor de Wijnkring en slijters in Noordwest Nederland.

Management Assistent

Larissa Brouwer, A.I. Management Assistent
l.brouwer@verbunt.nl

Larissa geeft support aan alle activiteiten van het Management- en Sales team. Ook is ze verantwoordelijk voor evenementen en beurzen.

Directie

Ciska van Nispen, Operational Director
c.v.nispen@verbunt.nl

Ciska is eindverantwoordelijk voor de marketing strategie en de operationele bedrijfsprocessen. Zij stuurt de operationele teamleden aan die verantwoordelijk zijn voor Marketing, Inkoop, Logistics & Services en Finance/HRM.

Logistics & Services

Ruud van der Meijden, Manager Logistics & Services
r.vd.meijden@verbunt.nl

Ruud is verantwoordelijk voor de logistiek en de operationele bedrijfsprocessen. Tevens is hij eindverantwoordelijk voor de Binnendienst.

Sam Slangen, Senior Medewerker Logistics & Services
s.slangen@verbunt.nl

Sam coördineert de dagelijkse werkzaamheden van de binnendienst en is verantwoordelijk voor de facturatie. Hij is onze meest ervaren wijn-spijs adviseur en is tevens Register Vinoloog.

Marc Beersmans, Logistics & Services
m.beersmans@verbunt.nl

Marc heeft een uitstekende horeca achtergrond en houdt zich de laatste maanden van het jaar ook bezig met relatiepakketten. Marc is tevens Vinoloog

Linda Verhoeven, Logistics & Services
l.verhoeven@verbunt.nl

Linda is het eerste aanspreekpunt voor onze Groothandels klanten met betrekking tot orders en leveringen.

Marketing

David Dols, Marketing Manager
d.dols@verbunt.nl

David is verantwoordelijk voor marketing en onderhoudt contacten met leveranciers en klanten voor de positionering van het productportfolio. Tevens stuurt hij zijn team aan op de implementatie van marketing activiteiten en speelt hij in op ontwikkelingen in (online) marketing.

Twan Oomis, Trade Marketeer
t.oomis@verbunt.nl

Twan is als Trade Marketeer de spil tussen Marketing en Sales. Naast het analyseren van markt-, klant- en consumentengegevens en het onderhouden van contacten met klanten en leveranciers, is hij verantwoordelijk voor de actieplanning en uitvoering.

Hilde Hol, DTP en website beheer
h.hol@verbunt.nl

Hilde houdt zich als DTP’er bezig met de opmaak van het Wijnkring magazine, posters, flyers, advertenties, banners, digitale mailingen en de huisstijl bewaking. Tevens is zij de helpdesk voor de Wijnkring website.

Wesley Rijckaert, Online Marketing & E-commerce
w.rijckaert@verbunt.nl

Wesley is van vele markten thuis. Zijn specialisme is online marketing, inclusief het schrijven van teksten voor social media. Daarnaast zorgt Wesley voor de uitvoering en monitoring van e-commerce activiteiten inclusief SEO en SEA.

Estelle Klemans, Junior Marketing Coördinator
e.klemans@verbunt.nl

Estelle is een ondernemend type en de spin in het web op het gebied van marketing bij Verbunt. Ze is verantwoordelijk voor de planning en coördinatie van alle marketing activiteiten. Daarnaast ondersteunt Estelle de afdeling bij zaken als het schrijven van teksten voor (online) marketing, relatiebeheer en automatisering.

Inkoop en kwaliteit

Floor de Kock, Purchasing Manager
f.de.kock@verbunt.nl

Floor is verantwoordelijk voor alle zaken rond de sourcing, inkoop en de kwaliteit van onze wijnen. Zij onderhoudt intensieve contacten met onze leveranciers wereldwijd en bewaakt met haar team de samenstelling, het voorraadniveau en de kwaliteit van ons wijnassortiment. Floor is tevens Register Vinoloog.

Sascha Rijkers – Dubbeld, Purchasing Assistant
s.rijkers@verbunt.nl

Sascha geeft algemene administratieve ondersteuning aan de Purchasing Manager, coördineert samen met collega David de wijnbestellingen bij onze leveranciers, onze interne assortimentsproeverijen en is verantwoordelijk voor alle productinformatie en de kwaliteitscontrole van onze wijnen. Sascha is tevens Register Vinoloog.

David de Peuter, Purchasing Assistant
d.de.peuter@verbunt.nl

David geeft algemene administratieve ondersteuning aan de Purchasing Manager, coördineert samen met collega Sascha de wijnbestellingen bij onze leveranciers, onze interne assortimentsproeverijen en is verantwoordelijk voor alle productinformatie en de kwaliteitscontrole van onze wijnen. David heeft diverse wijncursussen gevolgd, o.a. WSET level 2 en 3 diploma’s behaald.

Administratie

Cas Lapien, Finance & HRM Officer
c.lapien@verbunt.nl

Cas is operationeel verantwoordelijk voor een goed verloop van de administratieve procesgang inzake financiële en personeelsadministratie, systeembeheer, facilitaire en HRM zaken. Verder verzorgt hij begrotingen, rapportages, analyses en aanbevelingen t.b.v. directie en OT.