Team

Directie

Peter van Houtert, Managing Director
p.van.houtert@verbunt.nl

 

Sales Buitendienst

Jurgen Honing, Sales Manager
j.honing@verbunt.nl Telefoon: 06 10 17 51 24

Jurgen is verantwoordelijk voor de aansturing van de accountmanagers en het aanspreekpunt voor key-accounts.

Marjolein van Meir – van den Brink, Manager Business Development
m.van.meir@verbunt.nl Telefoon: 06 20 95 79 18

Marjolein is verantwoordelijk voor het bouwen en onderhouden van relaties horeca in de regio Den Haag, Rotterdam.

Daan Sloothaak, Accountmanager Horeca
d.sloothaak@verbunt.nl Telefoon: 06 22 49 24 99

Daan is verantwoordelijk voor het bouwen en onderhouden van relaties horeca in de regio Den Haag, Rotterdam.

Michiel Volker, Accountmanager Horeca
m.volker@verbunt.nl Telefoon: 06 49 31 85 22

Michiel is Accountmanager Horeca regio Oost Nederland. Hij is tevens Register Vinoloog.

Peter Franchimon, Accountmanager Horeca
p.franchimon@verbunt.nl Telefoon: 06 33 81 43 64

Peter is Accountmanager Horeca regio Centraal Nederland.

Bart van Doorn, Accountmanager Horeca
b.v.doorn@verbunt.nl Telefoon: 06 49 31 85 24

Bart is Accountmanager Horeca voor regio Zeeland, West- en Midden-Brabant. Hij is tevens Register Vinoloog.

Freek van Dorsten, Accountmanager Horeca
f.van.dorsten@verbunt.nl Telefoon: 06 23 21 53 96

Freek is Accountmanager Horeca regio Oost-Brabant en Limburg.

Frits van der Sloot, Accountmanager Horeca
f.vd.sloot@verbunt.nl Telefoon: 06 49 31 85 25

Frits is Accountmanager Horeca regio Noord Nederland. Hij is tevens Register Vinoloog.

Jeroen Stuivenberg, Accountmanager Retail
j.stuivenberg@verbunt.nl Telefoon: 06 49 31 85 23

Jeroen is Accountmanager voor de Wijnkring en slijters in regio Noordoost Nederland.

Mark van den Brand, Accountmanager Retail
m.vd.brand@verbunt.nl Telefoon: 06 53 89 48 46

Mark is Accountmanager voor de Wijnkring en slijters in regio Zuid Nederland. Hij is tevens Register Vinoloog.

Chris Kenselaar, Accountmanager Retail
c.kenselaar@verbunt.nl Telefoon: 06 12 51 01 27

Chris is Accountmanager voor de Wijnkring en slijters in regio Noordwest Nederland.  

Sales Support

Sam Slangen, Sales Support
s.slangen@verbunt.nl

Sam is Register Vinoloog.  

Linda Verhoeven, Sales Support
l.verhoeven@verbunt.nl

 

Larissa Brouwer, Sales Support
l.brouwer@verbunt.nl

 

Staf

Ruud van der Meijden, Supply Chain Manager
r.vd.meijden@verbunt.nl

 

Cas Lapien, Finance & HRM Manager
c.lapien@verbunt.nl

 

Martine Bosmans, Administration Assistant
m.bosmans@verbunt.nl

 

Marketing

Twan Oomis, Manager Marketing & Communicatie
t.oomis@verbunt.nl

 

Tom Versantvoort, Brandmanager
t.versantvoort@verbunt.nl

 

Hilde Hol, DTP & Traffic Marketeer
h.hol@verbunt.nl

 

Wesley Rijckaert, Online Marketing & E-commerce
w.rijckaert@verbunt.nl

 

Daphne Helwig, Marketeer PR & Communicatie
d.helwig@verbunt.nl

 

Estelle Klemans, Marketeer Evenementen & Promoties
e.klemans@verbunt.nl

 

Iris Sandifort, Medewerker Marketing
i.sandifort@verbunt.nl

 

Inkoop en logistiek

Floor de Kock, Purchasing & Logistics Manager
f.de.kock@verbunt.nl

 

Sascha Rijkers – Dubbeld, Purchasing & Logistics Coördinator
s.rijkers@verbunt.nl

 

Marc Beersmans, Purchasing & Logistics Support
m.beersmans@verbunt.nl